Taraftar token’ların piyasa değeri 291 milyon dolara geriledi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 291 milyon dolara geriledi

ABONE OL 

Bitcoin‘in yaşadığı düşüşle birlikte diğer kripto paralarda yüksek oranlarda değer kaybı yaşadı. Bu kripto paralardan biri de Chiliz oldu. Chiliz’in düşüşüyle birlikte taraftar token fiyatları da geriledi. Taraftar token’ların piyasa değeri 291 milyon dolara geriledi.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Geriledi

Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor ve daha birçok spor kulübü ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturdu. Bu piyasa da diğer kripto paralar gibi Bitcoin düşüşünden olumsuz etkilendi. Taraftar token’ların piyasa değeri 291 milyon dolara geriledi. 15 Mayıs tarihinde piyasa değeri 591 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti.

En yüksek fiyatlı taraftar token geçtiğimiz gün listelenen Manchester City olarak kayıtlara geçti. Piyasa değeri olarak da yine Manchester City 72 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Manchester City‘nin hemen ardından 50.2 milyon dolarlık piyasa değeriyle Barcelona geliyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 96.7 milyon dolara olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değerlerine göre sıralanması – Fanmarketcap adresinden alınmıştır

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir