Taraftar token’ların piyasa değeri 260 milyon dolara yükseldi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 260 milyon dolara yükseldi

ABONE OL 

Spor kulüpleri ve Chiliz‘in taraftar token girişim şirketi Socios arasındaki iş birlikleri sonucunda üretilen taraftar token’ların piyasa değerinde az da olsa bir artış gözlendi.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Artmaya Devam Ediyor

Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor ve ardından Arjantin Milli Takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturdu. Bu piyasada diğer kripto paralar gibi Bitcoin düşüşünden olumsuz etkilendi. Ancak son bir haftada çıkış yakalandı ve piyasa değeri 260 milyon dolara yükseldi.

Piyasa değeri olarak Barcelona, 43.5 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Barcelona‘nın hemen ardından 40.8 milyon dolarlık piyasa değeriyle Galatasaray geliyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 93.2 milyon dolara olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değerlerine göre sıralanması – Fanmarketcap adresinden alınmıştır

Sık sık yeni anlaşmalar duyuran Chiliz şirketi Socios şirketinin marka değerini yükseltmeye devam ediyor. Yakın zamanda Portekiz Milli Takım token satışını gerçekleştirecek olan şirket, Arjantin Milli Takım token satışında büyük bir ilgiyle karşılaşmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.