Taraftar token toplam hacmi 360 milyon doları aştı

 Taraftar token toplam hacmi 360 milyon doları aştı

Chiliz isimli kripto para şirketinin projesi Socios ile kripto para sektörüne giriş yapan taraftar token’ların hacmi 360 milyon doları aştı. Dünyanın en büyük futbol kulüpleriyle birer birer anlaşan Socios giderek popülerleşiyor. Bu da taraftar token’ların hacmini arttırıyor. Son olarak Manchester City ile anlaşmaya varan Socios, $CITY token’ları yakında alım satıma açacak.

Taraftar Token Toplam Hacmi Artıyor

Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor ve daha birçok spor kulübü ile anlaşan Socios, taraftar token’ları üreterek satışa sunuyor. Özellikle Binance tarafından listelenen taraftar token’lar ise kısa sürede fiyatlanmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Socios ile anlaşan spor kulüpleri arasına son olarak Manchester City dahil oldu. Ön satışı gerçekleşen ve tarafların anlaşmasına kalan durum, nihayet anlaşmayla sonuçlandı. $CITY token’lar için bir yöntem geliştirildi ve 200 CHZ karşılığında satılan $CITY token’lar 50 CHZ‘ye düşürüldü ve ön satışa katılan yatırımcılara 4 kat fazla $CITY token verildi.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token toplam hacmi 360 milyon doları aştıFanmarketcap adresinden alınmıştır

Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, futbol kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Tanesi 200 CHZ fiyatıyla satışa çıkan taraftar token’lar, futbol kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir