Taraftar token toplam hacmi 250 milyon doları aştı

 Taraftar token toplam hacmi 250 milyon doları aştı

Chiliz isimli kripto para şirketinin projesi Socios ile kripto para sektörüne giriş yapan taraftar token’ların hacmi 250 milyon doları aştı. Dünyanın en büyük futbol kulüpleriyle birer birer anlaşan Socios giderek popülerleşiyor. Bu da taraftar token’ların hacmini arttırıyor.

Taraftar Token Toplam Hacmi Artıyor

Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor ve daha birçok spor kulübü ile anlaşan Socios, taraftar token’ları üreterek satışa sunuyor. Özellikle Binance tarafından listelenen taraftar token’lar ise kısa sürede fiyatlanmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token toplam hacmi 250 milyon doları aştı

Göztepe Token Geliyor!

Chiliz şirketin Socios projesi kapsamında Göztepe Spor Kulübü ile anlaşıldı. Üretilecek taraftar token Göztepe token ($GOZ) ismiyle ön satışa sunulacak.

#GözGözOnSocios etiketiyle paylaşılan tweet bir video içeriyor. İş birliği ile birlikte üretilecek olan Göztepe token, ülkemizdeki Socios ile anlaşan 4. spor kulübü oldu. Daha önce Galatasaray, Trabzonspor ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ile anlaşma sağlanmıştı.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, futbol kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Tanesi 200 CHZ fiyatıyla satışa çıkan taraftar token’lar, futbol kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir