Taraftar token toplam hacmi 225 milyon doları aştı

 Taraftar token toplam hacmi 225 milyon doları aştı

Chiliz isimli kripto para şirketinin projesi olan Socios ile kripto para sektörüne giriş yapan taraftar token’ların hacmi 225 milyon doları aştı. Dünyanın en büyü futbol kulüpleri ile anlaşan Socios giderek popülerleşiyor.

Taraftar Token Toplam Hacmi Artıyor

Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, Galatasaray ve Trabzonspor ile anlaşan Socios, taraftar token’ları üreterek satışa sunuyor. Binance tarafından listelenen taraftar token’lar ise kısa sürede fiyatlanmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Taraftar token toplam hacmi 225 milyon doları aştı

Binance Juventus, PSG taraftar token’larını listelemişti. 30 Aralık tarihinde ise AS Roma ve Atletico Madrid taraftar token’ları Binance’de listelenecek. Bu haberle bile fiyatlar bir hayli yükseldi. Galatasaray ve Trabzonspor taraftar token’ları fiyatlarında kısa sürede içerisinde yüzde 250 ile yüzde 300 arası artış yaşadı.

Taraftar token satın almak için TIKLAYIN

Chiliz Taraftar Token’ları Üretmeye Devam Ediyor

FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus, West Ham United, AS Roma ve Atletico Madrid ve Galatasaray gibi Avrupa’nın büyük kulüpleriyle anlaşma sağlamış ve taraftar token’ları üretilmişti. Chiliz‘in bu girişimi sayesinde taraftarlar artık kulüp yönetiminde söz sahibi olabilecek.

Ülkemizden yalnızca Galatarasay ile değil Trabzonspor ve Başakşehir Futbol Kulübü ile anlaşan Socios, Başakşehir FK’nın kripto parasını da yakında zamanda satışa sunmuştu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir