Steam’de 2020’ye damga vuracak oyun

Steam’de 2020’ye damga vuracak oyun

ABONE OL 

Steam’de 2020’ye damga vuracak bir oyun geliştirildi. 2020’ye sayılı günlerin kaldığı şu sıralar birbirinden yeni ve iyi oyunlar duyurulmaya devam ediliyor. Steam üzerinde piyasaya sürülecek olan Gray Zone’da 2020’de karşımıza çıkacak oyunlardan bir tanesi oluyor. Yapım RTS oyunu olarak piyasaya sürülecek.

Oyunun içine ait bir görüntü

Strateji, aksiyon, macera ve RYO oyunu olarak tanımlanan Gray Zone tek oyunculu bir oynanış eşliğinde bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak. İki farklı dil seçeneği sunacak olan oyun yapımcıları bunların bir tanesini global çap için İngilizce diğerini ise Çekçe olarak ayarlanmış ve piyasaya sürmüş olacak. Ayrıca Gray Zone oyuncuları taktiksel RTS savaşlarına girecekler. Efsane ve  unutulmaz karakterlerin ve diyalogların yer alacağı yapım içerisinde bol bol aksiyon sahneleri ile karşılaşacağız, farklı mekânlar da mücadele edeceğiz.

Steam’de 2020’ye damga vuracak oyun Gray Zone

Yapım toplamda 4 farklı bölümden oluşacak. Her bölümde oyunculara 6 farklı bölüm sunulacak toplamda ise 24 bölümden oluşacak. İlk bölümde oyunculara bir bonus görevi de verilecek. Oyuncular toplamda 25 farklı görevi başarmak için çabalayacak ve finale ulaşacaklar ve hikâye eşliğinde ilerleyecekler. Oyun içerisinde hikâyenin gidişatını göstermek içi oyunculara çeşitli iki boyutlu çizgi romanlar da gösterilecek.

Oyunun içine ait bir görüntü burada oyunun az çok neye benzediğini çözebiliyoruz
Gray Zone RPG unsurlarına sahip, taktiksel gerçek zamanlı strateji shoot ‘em up türünde bir oyun. 100 yıl sonra geçecek ve efendilerine karşı gelen köleler ile ilgili bir hikaye sunacak. Bol bol akılda kalıcı karakterler, eğlenceli diyaloglar ve aksiyon sunacağını iddia ediyor. Ayrıca zamanı durdurup birimlerinize talimat verebileceğiniz bir taktik modu da içerecek.
Erken erişim versiyonu ilk beş görevin tamamını içerecek ve ilerleyen aylarda diğer bölümler de oyuna eklenecek. Geliştirici ekip tarafından belirtilene göre, oyun üzerinde iki yıldır çalışılıyor ve oyunun 2020’nin dördüncü çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.
Minimum Sistem Gereksinimleri
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3550 CPU @ 3.30GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
Önerilen Sistem Gereksinimleri
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Girişimcilerin mutlaka izlemesi gereken 7 film

Yeni tip ilk Türk Denizaltısı: Piri Reis, suyla buluştu

Yerli otomobilimiz hakkında her şey!

iPhone 11 ile ilgili bilmeniz gereken 5 özellik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.