Steam ve EA Games ortaklık yaptı! Oyuncular sevinecek

Steam ve EA Games ortaklık yaptı! Oyuncular sevinecek

Steam ve EA Games ortaklık yaptı! Oyuncular sevinecek

ABONE OL 

Steam ve EA Games ortaklık yaptı. Kullanıcıları sevindirecek haber ise EA Games’in Steam platformuna EA Access sistemini entegre etmesi oldu.

Geçtiğimiz yıl EA Games, Steam ile anlaşma yaparak Steam platformunda Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu yayınladı. Bundan sonra EA Games, Steam ile yeni bir anlaşma üzerinde adımlar attı. Bu adımın sonucunu alan EA Games oyuncuları sevindirecek haberler verdi.

Steam ve EA Games ortaklık yaptı

EA Games yetkilileri Steam üzerinde EA Games tarafından hakları olan 25 oyunu piyasaya süreceklerini belirtti. Ancak bu anlaşma sadece 25 oyun üzerinde kalmayacak, EA Games oyunların devamının geleceğinin haberini oyun severlere verdi. Şu an için  Dragon Age, Burnout Paradise, Need for Speed, The Crysis, Mirror’s Edge ve Medal of Honor tarzı oyunlar Steam pazarında yer alıyor.

Steam ve EA Games yetkilileri; “Sevdiğiniz oyunları istediğiniz yerde kolay bir şekilde oynayabilmeniz için bu ortaklığı tercih ettik. Ayrıca Yeni EA Access üyelik sistemi ile kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebileceğiz.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Ayrıca Steam ile ortaklık yapan Electronic Arts Games Steam pazarında bulunan oyunları bir süreliğine yüzde 50 ila yüzde 66 arasında indirim ile sunacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir