Redmi Band Hands On inceleme

   Redmi Band Hands On inceleme

  Redmi Band Hands On inceleme yazımıza hoş geldiniz. Redmi akıllı bant pazarına bu ayın başlarında Çin’de kendi Redmi Band ile girdi. 

  Şirket, son derece uygun fiyatlı bir akılı bant ile temel fitness izleme özelliklerini isteyen kullanıcılarla ultra ucuz fiyatı ile spor bandı kullanıcı segmentini hedefliyor. Redmi Band, tam olarak 14 dolar (yaklaşık 95 TL).

  Redmi Band Hands On İnceleme

  Şu anda piyasada en iyi görünümlü spor bant olmayabilir ama en uygunlarından olduğu söylenebilir. Redmi bandının ana gövdesi ve kayış birbirine çok iyi oturuyor, böylece tek parça bir tasarım gibi hissediliyor.

   Ancak, şarj için kullanılan USB girişini ortaya çıkarmak için kayışın yandan çıkarılabileceğine dikkat edin. Bu, giyilebilir bant pazardaki en uygun şarj tasarımlarından birine sahip ek olarak harici kablolara veya şarj istasyonlarına ihtiyacınız yok. Kayışı kenara kaydır ve Redmi Bandını USB yuvası ile şarj et.

  Redmi Band hafif ve rahat uzun süre kolunuzda kaldığında hissetmiyorsunuz. Basitçe söylemek gerekirse, Redmi Band’ın tasarımı özel değil ama bu gerçekten kötü bir şey değil. Basit ama kullanışlı bir tasarım, son derece ucuz giyilebilir bir fitness bandından beklediğimiz şeyde bu zaten.

  1.08 inç renkli LCD ekran oldukça iyi bir izleme deneyimi sunuyor. Ekran, önemli bilgileri bir bakışta gösterecek kadar büyük. Diğer siyah beyaz ekran giyilebilir cihazların aksine, Redmi Band’ın ekranı fitness takibi için ilginç, renkli görsel öğeler ve yeterli özelleştirme seçenekleri sağlayan 70’in üzerinde saat ön yüzü sunuyor.

  Redmi Bandı USB fişi ile 2 saatin altında şarj edilebilir. Şarj olduktan sonra, yaklaşık 14 gün boyunca şarj etme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 5ATM su yalıtımı sayesinde bandı yüzerken de dahil olmak üzere istediğiniz yere tam anlamıyla takabilirsiniz.

  Cihaz tüm temel özelliklere sahiptir. Buna koşu, yürüyüş, bisiklete binme ve hatta kapalı mekanda egzersiz, 24 saat kalp atış hızı kontrolü, uyku izleme ve hatta metin ve çağrı bildirimleri gibi 5 profesyonel spor moduna sahip.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir