Steam hesap değeri öğrenme yöntemi!

Steam hesap değeri öğrenme

Steam hesap değeri öğrenme yöntemi!

ABONE OL 

Dünyanın en popüler dijital oyun dağıtıcıları arasında yer alan Steam, kullanıcılarına hesap değerini öğrenme imkanını da sunuyor. Hesap içerisinde yer alan uygulamaların değerlerine göre hazırlanan bir hesap değeri öğrenebilirsiniz.

Steam Hesap Değeri Öğrenme

Steam popülerleşmeye devam ettikçe dünyaca ünlü oyunlarda indirimler yapabiliyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan Steam, kullanıcılarına hesaplarının değerlerini öğrenebileceği bir yöntem sunuyor. İşte o yöntem:

  • SteamDB sitesini ziyaret edin.
  • Ardından bilgilerinizle giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak ekranda sahip olduğunuz oyunların değerlerini görebileceksiniz.
Steam hesap değeri öğrenme yöntemi!

Bu şekilde sorgulama yapamıyorsanız eğer Steam hesabınızın gizlilik ayarları açık olması gerekiyor. Eğer gizlilik ayarlarınız açık değilse sahip olduğunuz oyunların değerlerini göremiyorsunuz. Sahip olduğunuz oyunların değerine göre hesabınızın değerini de bu yöntemle öğrenmiş oluyorsunuz.

Haziran’da Steam’den Yeni Bir Oyun Festivali Geliyor

Steam’in en ciddi rakibi Epic Games, her hafta bir oyunu ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor ve bu politika, şirkete büyük bir kitle kazandırmış durumda. Hala Steam seviyesine ulaşılmasa da bu imkansız durmuyor ve şirket, Epic Games ile pastayı eşit paylara bölmek istemediği için güncel etkinliklerle hem kullanıcılarını platformda tutmak hem de yeni kullanıcılar kazanmanın peşinde.

Önceki oyun festivallerinden farklı bir festival olmayacak olan yeni etkinlikte birçok oyuna indirim yapılacak, birçok demo sunulacak ve etkinlik içerisinde küçük etkinliklerle oyunculara hediyeler sunulacak. Ayrıca birçok yeni oyunun da sunulması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir