Spotify Premium için güzel bir özellik geliyor

Spotify Premium için güzel bir özellik geliyor

Spotify Premium için güzel bir özellik geliyor

ABONE OL 

Spotify Premium müşterileri için sürekli yenilikler yaparak hem uygulamasını güncel tutmak hem de yeni kullanıcılar çekmek için çabalıyor. Yeni bir güncelleme yayınlayan şirket, çalma listelerine getirdiği ince ayar özelliği Spotify Gizle özelliği ile kullanıcılarını sevindirdi.

Spotify Premium üyelerine gelen Gizle özelliği nedir?

Spotify’ın kullanıcılarına sunduğu en önemli özellik ortak çalma listeleri olabilir. Başka kişiler ya da uygulamanın kendi hazırladığı listeleri de dinleyebilmek mümkün. İnsanlar kendi çalma listelerini hazırlayarak ve bunu paylaşarak başkalarının da bu listeye ulaşmasını sağlayabiliyor. Ancak bu listeyi dinleyen kullanıcılar sevmedikleri bir şarkı varsa şarkıya denk geldikten sonra atlamak zorunda kalıyordu.

Spotify Premium kullanıcıları için Spotify Gizle özelliği

Spotify Gizle özelliği ile artık dinlediğimiz çalma listesinde istemediğimiz bir şarkıyı gizle özelliğini kullanarak şarkı hiç açılmadan atlanmasını sağlıyor. Yani bir şarkıyı gizlediğimiz zaman sistem o şarkıya gelince şarkı açılmıyor ve bir sonraki şarkıya geçiyor.

Şarkıyı gizlemek için sağında bulunan seçenekler düğmesine tıklayarak açılan seçeneklerden “şarkıyı gizle” seçeneğini seçmemiz yeterli. Bu özelliğin de yalnızca Premium kullanıcılara özel olduğunu belirtmekte fayda var.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.