Spotify podcast bildirimleri nihayet geldi

 Spotify podcast bildirimleri nihayet geldi

Bir süredir beklenen ve bir talep durumu söz konusu olan Spotify podcast bildirimleri, bugün itibariyle nihayet kullanıcılara sunuluyor.

Akıllı telefonlarımızın içerisindeki birçok mobil uygulamadan cihazlarımıza gün içinde birçok bildirim geliyor. Bu bildirimlerin bazıları oldukça gereksizken bazıları önemli sorunların önüne geçebiliyor ya da ciddi bir konuda bilgilendirebiliyor.

Dünyaca ünlü müzik ve podcast platformu Spotify’ın da bu konuda bir eksikliği bulunuyordu. Kullananların yakından bileceği üzere takip ettiğimiz müzisyen ya da podcast yayıncılarının yeni albüm, yayın ya da şarkıları geldiği zaman görebilmemiz için platforma girmemiz gerekiyordu, bunun için uygulama ayrıca bir bildirim göndermiyordu.

Türkiye'de podcast sektörünün geleceği - Digital Age

Spotify Podcast Bildirimleri Nihayet Geldi

Spotify, yeni bir bildirim sistemi geliştirerek artık podcast yayınlarının bildirimlerini kullanıcılarına göndermeye hazırlanıyor. Müzik kadar podcast yayınlarına da önem veren ve birçok ünlü yayıncıyı bünyesinde bulunduran şirket, bugün yayınlayacağı bir güncellemeyle kullanıcılara sunacağı mobil bildirim özelliğinin platforma getirilerinin mutlaka olacağı yönünde bir düşünceye sahip.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir