Spotify Apple Watch’a müzik indirme desteği sunacak!

Spotify Apple Watch'a

Spotify Apple Watch’a müzik indirme desteği sunacak!

ABONE OL 

Dünyaca ünlü müzik platformu Spotify, kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Son olarak Apple Watch modellerine müzik indirme desteği sunacağını açıklayan Spotify, Apple Watch kullanan üyelerini sevindirdi.

Spotify Apple Watch Modellerine Müzik İndirme İmkanı Verecek

Apple Watch modelleri bilindiği gibi akıllı telefonlara entegre edilerek kullanılıyor. Müzik dinlemek isteyen kişilerde akıllı telefonlarından diledikleri şarkıyı açıp dinleyebiliyor ve Apple Watch modelinden istediği şarkıyı açıp dinleyebiliyor. Ancak Apple Watch modellerine müzik indiremiyordu. Spotify şimdi üyelerine bu özelliği sunuyor.

Müzik dinlemek için akıllı telefona olan ihtiyaç bu özellik ile son bulacak. Müzik indirme desteğinin ne zaman sunulacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Spotify Apple Watch’a müzik indirme desteği sunacak!

Spotify Android Sürümü Kendi Rekorunu Kırdı

Dünyanın en büyük müzik platformlarından olan Spotify‘ın Google Play’de yer alan Android sürümü 1 milyar indirmeyi aşarak kritik bir başarıyı elde etti. Rakipleriyle rekabeti iyice kızışan şirket bu başarıyla birlikte rakiplerine göz dağı veriyor. Yüksek kalitede müzik deneyimi sunacağı HiFi teknolojisine desteğini yakında sunacak olan Spotify aynı zamanda Podcast abonelik sistem üzerinde de çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı ilk çeyrek raporunda da abone sayısı açıklanmıştı. Bu rapora göre Spotify, bu yılın ilk üç ayında 11 milyon yeni aboneye sahip oldu ve toplam abone sayısını 366 milyona yükseldi. Premium abone sayısı ise 158 milyona yükseldi. Yine aynı dönemde yaklaşık 4 milyon kullanıcı aboneliğini iptal ettirdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir