SPFC token ön satış detayları açıklandı!

SPFC token ön satış detayları

SPFC token ön satış detayları açıklandı!

ABONE OL 

Socios ile Sao Paulo arasındaki iş birliği sonucunda üretilen SPFC token‘lar Socios platformunda ön satışa sunulacak. Yapılan duyuru ile SPFC token ön satış detayları açıklandı!

İşte SPFC Token Ön Satış Detayları!

Brezilya Ligi’nin en büyük takımlarından olan Sao Paulo, Socios ekipleri arasına dahil oldu. Diğer Brezilya takımları gibi dünyadan her köşesinde taraftarı bulunan Sao Paulo taraftar token’lar sayesinde taraftarlarıyla olan etkileşimini arttıracak. SPFC token ön satışı detayları ise şu şekilde olacağı açıklandı:

Ön satış 9 Kasım 17:00‘de düzenlenecek. Toplamda 850 bin SPFC token 2 dolar ön satış fiyatıyla satılacak. 17:00 – 19:00 arasında ilk faz düzenlenecek. Bu fazda maksimum 50 adet SPFC token satın alınabilecek. Eğer tüm SPFC token’lar satılmazsa 19:01’den itibaren ikinci faz başlayacak ve bu fazda da maksimum 250 adet SPFC token alınabilecek. 2. faz 10 Kasım 19:00’da sonlanacak.

Ön satışın ardından SPFC token ilk olarak Chiliz.net borsasında listelenecek. Şimdiden Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir