MEXC Launchpad ilk projesiyle dikkat çekiyor!

MEXC Launchpad

MEXC Launchpad ilk projesiyle dikkat çekiyor!

ABONE OL 

Listelemeler konusunda birçok kripto para borsasının önünde gelen MEXC, Launchpad platformu ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. ByBit ile ortak düzenlenecek olan Launchpad’in ilk projesi ise CropBytes (CBX) olacak.

MEXC Launchpad Startı Veriyor

Dünyanın en hacimli kripto para borsalarından olan MEXC, popüler olan Launchpad sistemini kullanmaya başlıyor. Bu konuda yalnız adım atmayan MEXC, ByBit ile iş birliği yaptı. Bu iş birliğinin sonucunda oluşturulan Launchpad’in ilk projesi ise CropBytes (CBX) olacak.

MEXC yaptığı açıklamalar ile CBX için şartları açıkladı. Bu şartların temelinde MEXC’nin kendi kripto parası olan MX tutmak yer alıyor. CBX 5 Kasım 15:00‘te alım satıma açılacak.

Sık sık listeleme yapmasıyla dikkatleri çeken MEXC borsasına üye olmak için TIKLAYIN.

MEXC liste
MEXC Launchpad ilk projesiyle dikkat çekiyor!

MEXC Global Ödül Almıştı

Kripto para borsaları arasında iyi bir çıkış yakalayan MEXC Global, Crypto Expo Dubai’de ”Asya’nın en iyi kripto para borsası” ödülünü kazanmıştı. MEXC Global, ülkemizde etkisini gösteren yangınlarda yaptığı bağışlarla ülkemizdeki kullanıcıları gönlünü fethetmişti. MEXC Global borsası ülkemizdeki Türk Hayırseverler Fonları ve Ogem-VAK‘a bağışta bulunmuştu ve bu yangınlardan etkilenen vatandaşlarımız için yiyecek, barınak, yakıt, temiz su ve ilaç yardımında bulunacağını açıklamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir