Sony Xperia 10 III tasarımı sızdırıldı

 Sony Xperia 10 III tasarımı sızdırıldı

Tıpkı Nokia gibi akıllı telefon üretiminde bir hayli geride kalan Sony yeni bir akıllı telefon üreterek eski günlerine dönmeye çalışıyor. Xperia serisini devam ettiren Sony, Xperia 10 III modelini üzerinde çalışıyor. Son sızıntılar ise Sony Xperia 10 III tasarımını bizlere gösteriyor.

Sony Xperia 10 III Tasarımı Karşımızda

12 megapiksel ana, 8 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 8 megapiksel tefoto kamerasının oluşturduğu üçlü kamera yerleşimi ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Xperia 10 III

Gücünü Snapdragon 690‘dan alacak olan akıllı telefon 5G desteğini de kullanıcılarına sunacak. Akıllı telefonun tasarımı ve birkaç özelliği dışında herhangi bir sızıntı bulunmuyor.

Sony Xperia 1 III Özellikleri Ortaya Çıkmıştı

Sony Xperia 1 III, 5G destekli Snapdragon 888 işlemci ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 6.5 inç 4K OLED HDR ekran, 8 GB RAM ve 256 GB depolama kapasitesi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikaları ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Fiyat olarak ise akıllı telefon elleri yakacak. 1.199 dolar (8.835 TL) fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Ülkemizde satılmayacağı düşünülen akıllı telefon, fiyatıyla tüm dünya için pahalı olarak nitelendiriliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir