Solana ağındaki SLERF’in acı hikayesi!

SLERF

Solana ağındaki SLERF’in acı hikayesi!

ABONE OL 

Kripto para piyasasında son birkaç günde ilginç olaylar yaşanıyor. Solana ağındaki memecoin’lerin popülerliğinin artmasıyla birlikte Twitter üzerinden kayıtsız bir şekilde SOL toplanmaya başlandı. İlk deneme başarılı olsa da ikinci deneme olan SLERF acı bir hikayeye dönüştü.

SLERF Neden Yükseldi?

Solana ağındaki memecoin çılgınlığı sürerken geçtiğimiz günlerde bir Twitter kullanıcısı Solana cüzdan adresini paylaştı ve bir memecoin oluşturacağını söyleyerek SOL toplamaya başladı. Kısa süre içerisinde değeri 10 milyon dolardan fazla SOL toplandı ve ertesi gün SOL gönderen cüzdanlara BOME gönderildi.

Çok kısa süre içerisinde piyasa değeri 1 milyar dolara kadar yükseleyen BOME, cüzdan sahiplerine yüzde 500’den fazla bir kazanç sağladı. Bu olayın ardından dün akşam saatlerinde başka bir hesap SOL toplamaya başladı.

Yine değeri 10 milyon doları aşan SOL toplandı ve SLERF token oluşturuldu. Ancak SOL toplayan hesap yanlışlıkla toplanan SOL coin’leri yaktı. Bu sebepten dolayı hesaba SOL gönderen yatırımcılar SLERF elde edemedi.

Tüm bu skandala rağmen SLERF fiyatın satış baskısı olmadığı için fiyat 1 doları aştı ve MEXC başta olmak üzere birçok kripto para borsasında listeleme yapıldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir