Dünya devi banka Bitcoin fiyat tahminini 150 bin dolara yükseltti!

Bitcoin fiyatı

Dünya devi banka Bitcoin fiyat tahminini 150 bin dolara yükseltti!

ABONE OL 

İngiltere merkezli dünya devi Standart Chartered, Bitcoin fiyat tahminin güncelledi ve 150 bin dolara yükseltti.

Bitcoin Fiyat Tahmini Yükseldi

Bitcoin fiyatının 73 bin dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesiyle birlikte yeni hedefler dikkat çekmeye başladı. Yaklaşık 40 gün sonra gerçekleşecek Bitcoin Halving ile birlikte Bitcoin fiyatının yeni rekorlar kırması bekleniyor.

Bitcoin fiyatı hakkında daha önce 100 bin dolar hedefi koyan Standart Chartered, beklentisini yükseltti ve fiyat tahminini 2024 yılı sonuna kadar 150 bin dolar olarak belirledi. 2025 yılı sonu için ise 250 bin dolar hedefi konulduğu duyuruldu.

Bitcoin fiyatı

Bitcoin Fiyatı için 170 Bin Dolar Tahmini!

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, nisan ayında gerçekleşecek olan Bitcoin ödül yarılanmasından sonra (Bitcoin halving) Bitcoin fiyatının 170 bin dolar seviyelerine yükseleceğini iddia etti. Bu tahminin gerçekleşmesi için anlık Bitcoin fiyatının 4 kat artması gerekiyor.

Anthony Scaramucci, Bitcoin’in altından daha önemli bir değer deposu olduğunu ifade etti ve Bitcoin ödül yarılanmasının sonraki 18 ay içerisinde Bitcoin fiyatının 4’e katlayacağını belirtti. Daha önceki Bitcoin ödül yarılanmalarına bakmak gerektiğini belirten Scaramucci, Bitcoin ödül yarılanmalarının ardından fiyatta 4 katlık bir artışın sürpriz olmayacağını ifade etti.

Ancak bu tahmini ‘temkinli‘ olarak da nitelendiren Scaramucci, bu yılın nisan ayında yani Bitcoin halving öncesinde fiyatın 35 bin dolar seviyelerinde olmasını beklediğini ve tahmininde bunu esas aldığını da ifadelerine ekledi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir