SOL 100 doları aştı!

SOL 100 doları

SOL 100 doları aştı!

ABONE OL 

Kripto para piyasasında güçlü projeler fiyatlanmaya devam ediyor. Solana (SOL) da bu yükselişi yaşayan kripto paraların başında geliyor. Geçtiğimiz haftada iki kere tüm zamanlarında rekorunu kıran SOL, şimdi bir kez daha tüm zamanların rekorunu kırdı ve 100 doları aştı.

SOL 100 Doları Geride Bıraktı

Solana (SOL) son aylarda en büyük çıkış yapan kripto paralar arasında yer alıyor. 4 gün önce 66 dolar seviyelerinde yer alan SOL, bugün 100 doları aşarak 101 dolar seviyelerine yükseldi. Solana şu an dünyanın en büyük 8. kripto parası konumunda yer alıyor. Toplam piyasa değeri 29.5 milyar dolar, son 24 saatteki işlem hacmi ise 2.5 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

SOL 100 doları aştı!

Luna Yield Rug Pull ile Çakıldı!

Son zamanların en çok dikkat çeken Blockhain ağlarından olan Solana’da ilk defa bir rug pull olayı yaşandı. Luna Yield isimli kripto paranın sosyal medya hesapları başta olmak üzere tüm hesapları kapatıldı. Solana IDO platformu SolPAD ise resmi Twiter hesabından bir açıklama yaptı:

Launchpad’imizdeki son IDO olan Luna Yield’de bazı sorunları var gibi görünüyor. Luna Yield ekibi web sitelerini ve diğer tüm sosyal medyayı kapattı. Ayrıca tüm likiditeyi geri çekiyorlar. SolPAD, ne olduğunu anlamak için Luna Yield ekibine hala ulaşamıyor. Sorunu araştırmak için kullanıcıları desteklemenin ve bazı üçüncü taraflarla iletişim kurmanın yollarını bulmaya çalışıyoruz. Lütfen sabırlı olun ve Luna Yield ile ilgili her türlü bilgiyi bize sağlayın. İş birliğiniz için teşekkürler.

Bu olayla birlikte Solana ağında ilk defa rug pull yaşanmış oldu. Gelen iddialara göre 6.7 milyon dolar ile 10 milyon dolar arasında bir zararın olduğu söyleniyor. Bu olayın ortaya çıkmasıyla birlikte Luna Yield (LUNY) fiyatı 332 dolar seviyelerinden 9.78 dolar seviyelerine kadar düştü.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.