Socios Corinthians ile anlaştı! SCCP token geliyor

Socios Corinthians

Socios Corinthians ile anlaştı! SCCP token geliyor

ABONE OL 

Socios, yeni spor kulüpleriyle anlaşarak ağını genişletmeye devam ediyor. Son olarak Brezilya Serie A liginde Corinthians ile anlaşan şirket SCCP token üretecek ve ön satışa sunacak.

Socios Corinthians Anlaştı: SCCP Token

Socios, spor kulüpleriyle yaptığı anlaşmalara bir yenisini dahil etti. Brezilya Serie A liginin güçlü takımlarından olan S.C Corinthians ile anlaşan Socios, bu iş birliğinin sonucunda SCCP token üretecek. Socios Corinthians ortalığında üretilecek olan SCCP token yakında Socios platformunda ön satışa sunulacak.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Socios Corinthians ile anlaştı! SCCP token geliyor

S.C. Corinthians Başkanı Duilio Monteiro Alves iş ortaklığı için şu açıklamayı yaptı: 

”Socios.com ve Chiliz ile kurduğumuz bu ortaklığı, taraftarlarımız için girdiğimiz yoğun inovasyon ve yeni etkileşim platformları arayışımızın gerçek bir sonucu olarak gururla karşılıyoruz.  Artık Brezilya’da yaşayan 35 milyondan fazla taraftar ve dünyanın dört bir yanından çok daha fazlası, nerede olurlarsa olsunlar S.C. Corinthians ile heyecan verici şekillerde etkileşime girebilecek. Yaşadığımız zamanlar dijital dünyada bir atılımı şiddetle gerektirdiğinden, bu, modernizasyona odaklandığımızı kanıtlayan çok önemli bir adım oldu.”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu açıklamayı yaptı:

”İş ortaklığımız gerçekten bir dönüm noktası. Corinthians, Brezilya ve dünyanın dört bir yanındaki inanılmaz tutkulu taraftar kitlesi ile dünyada en çok desteklenen takımlardan biridir. Bu taraftarların hepsi de takımlarıyla daha yakın ilişki içerisinde olmak istiyor.

$SCCP Fan Token’lar, muhteşem bir tarihe sahip olan kulübün taraftarlarına benzeri görülmemiş etkileşim ve nüfuzun keyfini çıkarma şansı verecek. Bu taraftarlar için çok özel bir durumun başlangıcı ve dünya çapındaki Timão taraftarları için sunacaklarımız için heyecanlıyız. 

Fan Token’lar, Brezilya, Güney Amerika ve dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar için taraftar etkileşiminin geleceğini şekillendirecek ve Corinthians’ın taraftarlar ve favori takımları arasında daha iyi bir ilişki yaratılmasını sağlayacak olan pasif taraftarlıktan aktif taraftarlığa geçiş sürecine katılan son büyük kulüp olmasından son derece memnunum.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.