Snapchat Plus kullanıcı sayısı 1 milyonu aştı!

Snapchat Plus kullanıcı sayısı

Snapchat Plus kullanıcı sayısı 1 milyonu aştı!

ABONE OL 

Bir dönemin en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Snapchat, yavaş yavaş eski günlerine dönüyor. Kullanıcılarına sunmuş olduğu Premium üyelik detaylarını paylaşan şirket, 1 milyon kullanıcının Premium olduğunu açıkladı.

İşte Snapchat Plus Kullanıcı Sayısı!

Snapchat’in Snapchat Plus isimli bir Premium versiyonu da duyurulmuştu. Bu ücretli versiyon ile kullanıcılarına yeni özellikler sunulmuştu. Zamanla Snapchat Plus’a olan talebin arttığı ve bu talep artışı ile birlikte 1 milyon Premium üyeye ulaşıldığı açıklandı.

Snapchat Plus, ABD’de 3.99 dolar fiyatla kullanıma sunulmuş ve normal kullanıcılarında bulunmayan 11 özellik Premium kullanıcılarına sunulmuştu. Snapchat Plus şu an da dünyanın 25 ülkesinde kullanılabiliyor. Ancak henüz ülkemizde kullanıma açılmadı.

Snapchat Plus kullanıcı sayısı 1 milyonu aştı!

Instagram Geri Adım Attı

TikTok platformunda varsayılan arayüz olan tam ekranda görüntüleme ekranı Meta’nın da aklını çeldi ve şirket Reels videolarıyla bir tam ekran test etmeye başladı. Geçtiğimiz ay başlayan testler kullanıcılar tarafından büyük tepkiler gördü. Şirket, hem arayüzdeki değişikliklerden hem de ana sayfada daha fazla önerilen içerik ve Reels videoları özelliğinden gelen tepkiler ve olumsuz geri dönüşler nedeniyle vazgeçti.

Şirketler arası rekabet nedeniyle platformda sık sık yapılan güncellemeler kullanıcılar açısından iyi gibi görünse de birçok kullanıcı, sık kullandığı platformun değiştiğini görmek istemiyor. Bu da arayüz değişikliği gibi büyük güncellemeleri ya bir süreliğine erteliyor ya da şirketlerin vazgeçmesini sağlıyor.

Bunun en büyük örneğini daha önce de birkaç kez Instagram platformunda görmüştük. Şirket yeni bir şey test ederken kullanıcıların geri bildirimlerini oldukça önemsiyor ve çok olumsuz yorumlar alan değişiklikleri yapmaktan oldukça çekiniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir