Shiba Inu yakımları sürüyor! SHIB fiyatı artacak mı?

Shiba Inu yakım

Shiba Inu yakımları sürüyor! SHIB fiyatı artacak mı?

ABONE OL 

En popüler memecoin’ler arasında yer alan Shiba Inu (SHIB), bir kez daha yakım gerçekleştirdi. Bu defa 64 milyar adetlik SHIB yakımı gerçekleştirildi. Yatırımcılar ise fiyat artışı yaşanıp yaşanmayacağını merak ediyor.

Shiba Inu Yakımlarına Yenisi Eklendi

Memecoin denildiğinde Dogecoin ile birlikte akıllara gelen Shiba Inu (SHIB) yakımlarını sürdürüyor. Bu yakımlara son olarak 64 milyar adetlik SHIB yakımı eklendi. Bu yakımla birlikte 662 milyon dolarlık SHIB yakılmış oldu.

SHIB fiyat 0.00001032 dolar olarak kayıtlara geçti.

Shiba Inu yakımları sürüyor! SHIB fiyatı artacak mı?

Shiba Inu Yakımı Platform Üzerinden Yapılacak

Bir kripto paranın değerini arzı ve talebi belirler. Arzı çok yüksek olan kripto paralar yüksek talep ile karşılaşmadığında fiyatı artış göstermiyor. Shiba Inu projesinin de arzı 589.735.030.408.323 adet olarak biliniyor. Böylesine yüksek bir arza sahip olan Shiba Inu (SHIB) sık sık yakım gerçekleştiriyor.

Bazı yatırımcıların da Shiba Inu yakımı yaptıkları biliniyor. Shiba Inu resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile Shiba Inu yakımı için teşvik platformu duyuruldu. Bu platform üzerinden yakım yapan yatırımcıların Ethereum cüzdanlarına burntSHIB token gönderiliyor. burntSHIB sahibi yatırımcılara da RYOSHI token ödülü dağıtılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir