Serbest fon yöneticisi: Bitcoin hala güvenli bir yatırım

Bill Miller Bitcoin hala güvenli

Serbest fon yöneticisi: Bitcoin hala güvenli bir yatırım

ABONE OL 

Serbest fon yöneticisi Bill Miller, Bitcoin’in düşüşü ile ilgili açıklamada bulundu. Bitcoin‘in fiyatının düşmesiyle birlikte daha çekici olduğunu söyleyen Miller, Bitcoin’in hala güvenli bir yatırım olduğunu ifade ediyor.

”Bitcoin Hala Güvenli Bir Yatırım”

ABD’li serbest fon yöneticisi Bill Miller, Bitcoin’in 30 bin doları test etmesiyle ilgili CNBC‘ye açıklamalarda bulundu. Bu düşüşle birlikte kripto para piyasasından 1 trilyon dolara yakın bir varlık çıkış yapmıştı. Miller‘a göre Bitcoin fiyatının bu denli düşmesi onu daha çekici yapıyor. Böylesine sert bir düşüşün ardından Bitcoin’in hala güvenli bir yatırım olduğunu ifade eden Miller, yaşanan bu düşüşü türbülans olarak nitelendirdi.

Serbest fon yöneticisi: Bitcoin hala güvenli bir yatırım

Yakın zamanda Bitcoin fiyatının yükselmesini bekleyen Bill Miller, daha önce Bitcoin’i fare zehiri olarak nitelendiren Warren Buffet’a şöyle cevap verdi:

”Warren Buffet Bitcoin’i ‘fare zehiri’ olarak adlandırdı. Haklı olabilir. Bitcoin fare zehiri olabilir ve fare de nakit olabilir.”

Bitcoin şu an 39 bin 750 dolar fiyatıyla alıcı buluyor. Dünün ardında piyasa değeri ise 100 milyar dolar artış göstererek 746 milyar dolara yükseldi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir