Ünlü analist Selcoin, Coinbase XRP kararını yorumladı

 Ünlü analist Selcoin, Coinbase XRP kararını yorumladı

Türk kripto para yatırımcıları tarafından Twitter’da sıkı bir şekilde takip edilen Türk analist Selcoin, yapmış olduğu tespitlerle YouTube ve Twitter‘da bir hayli ilgi çekiyor. Selcoin, dün gece Coinbase tarafından 19 Ocak‘tan itibaren XRP işlemlerinin askıya alınacağını duyurmasını yorumladı.

Selcoin: ”Borsaların Delist Yapması Saçma ve Panik Edici”

Selcoin, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile XRP‘nin SEC kararının ardından birçok kripto para borsası tarafından delist edilmesini saçma bulduğunu ifade etti. Piyasada birçok shitcoin (değersiz) bulunurken bu kararın doğru olmadığını belirtti. İşte yapılan açıklama:

”Ripple, Coinbase’den delist ediliyor. Büyük manipülasyon döndü bu ripple mevzusunda. Geçmiş yıllarda xrp sevmezdim hiç ama bu dava sonucunda ben evladiyelik xrp aldım,tutuyorum. Dava yatırımcıyı korumaya dönük ama borsaların delist yapması saçma ve panik edici oldu.

Bu dava emsali olarak kriptopara borsalarına inceleme başlatsan ortalık ozaman karışır. Binance dahil. Merkezleri nerde belli değil. Ripple korkusu olsa merkezini Abd’de yapmazdı. En korkulan ülke.

Borsaların bu aşamada delist yapması doğru değil. Dava sonuçlanır ve adamlar suçlu çıkmazsa ne olacak. Şu piyasanın %90’ı shitcoin iken konuştuğumuz şeye bak.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir