Sarı iPhone 14 ve iPhone 14 Plus duyuruldu!

Sarı iPhone 14

Sarı iPhone 14 ve iPhone 14 Plus duyuruldu!

ABONE OL 

Birkaç gün önce sızıntıları karşımıza çıkan sarı renkli iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modelleri duyuruldu. Sarı renk ile birlikte toplam renk seçeneği sayısı 6’ya çıktı.

Sarı iPhone 14 Duyuruldu

Apple, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modellerine yeni renk seçeneği ekledi. Geçtiğimiz yılın eylül ayında duyurulan iPhone 14 serisinde mavi, mor, gece yarısı, yıldız ışığı ve Product Red renkleriyle karşımıza çıkmıştı. Bu renklerin arasında şimdi de sarı rengi eklendi.

Apple resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile ön satışın 10 Mart tarihinde, satışın ise 24 Mart tarihinde başlayacağını duyurdu.

Akıllı Telefon Satışlarında Lider Apple!

Counterpoint akıllı telefonlarla ilgili yeni raporunu duyurdu. Bu rapora göre akıllı telefon satışlarındaki liderlik koltuğunda Apple yer alıyor. 2022 yılının satış verilerini gösteren bu raporda en çok satılan 10 model yayınlandı. Bu modelin 8’i Apple’ın, 2’si ise Samsung modeli oldu.

Listenin zirvesinde iPhone 13 yer alıyor. Dünya çapında büyük ilgi gören iPhone 13 modelini, iPhone 13 serisinin en güçlü modeli olan iPhone 13 Pro Max yer alıyor. 3. sırada ise iPhone 14 Pro Max modeli yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir