Katlanabilir Samsung W21 tanıtım tarihi ortaya çıktı

Samsung W21

Katlanabilir Samsung W21 tanıtım tarihi ortaya çıktı

ABONE OL 

Samsung akıllı telefonlarına bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Aslında yeni bir model ile değil değişik bir isim ile Çin pazarına özel bir model üzerine çalışan Samsung W21 ismini verdiği modeliyle dikkatleri yeniden üzerine çekti.

Samsung W21 Özellikleri

Özellikleriyle Galaxy Z Fold2 ile aynı yapıda olan akıllı telefon 5G desteğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Galaxy Z Fold2 modeli ile arasındaki tek fark ise kasa tasarımı olarak göze çarpıyor. China Telecom ile iş birliği yapan Samsung W21 modelini bu şirkete özel olarak logolu bir şekilde üretiyor. Yalnızca W21 modeli değil Samsung Z Fold modelini ise W20 olarak duyuracak olan Samsung, Çin’deki satışlarını bu şekilde arttırmayı planlıyor.

Samsung W21

Samsung Da Güç Adaptörünü Kutudan Çıkarabilir

Şirket, mevcut Galaxy modelleriyle birlikte gelen USB-C güç adaptörünü piyasaya sürse de söylentiler, akıllı telefon üreticisinin 2021’den itibaren bazı akıllı telefonlarının kutularına şarj cihazı koymayı bırakmayı planladığını öne sürüyor.

Bir netliği olmasa da yavaş yavaş akıllı telefon üreticilerinin bu uygulamaya geçeceği tahmin ediliyor. Koreli teknoloji devi, 2018 yılında Galaxy A8 akıllı telefonunu kulaklık girişi olmadan piyasaya sürmeden önce 2016 yılında iPhone 7’de aynı uygulamayı yapan Apple ile dalga geçmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.