Samsung Metaverse ile akıllı telefonları duyuracak!

Samsung Metaverse

Samsung Metaverse ile akıllı telefonları duyuracak!

ABONE OL 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bugün düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğini Metaverse ile gerçekleşeceğini açıkladı. Bu da Metaverse konusunda önemli bir adım olarak kabul ediliyor.

Samsung Metaverse’de Lansman Düzenliyor

Samsung, uzun bir süredir merakla beklenen Galaxy Unpacked etkinliğini bugün düzenleyecek. Herkes klasik bir lansman düzenlenmesini beklerken yapılan açıklama ile lansmanın Metaverse’de gerçekleşeceği açıklandı.

Samsung Türkiye resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile Metaverse’de yapılacak bu duyuruda NFT hediyelerinin de dağıtılacağı açıklandı. Etkinlik heyecanla bekleniyor. Bilindiği gibi Samsung Decentraland (MANA) ile anlaşma sağlamıştı. Paylaşılan görselde 837X yazısının altındaki Decentraland detayı dikkatleri çekiyor.

Etkinlik 9 Şubat (bugün) 18:00’de başlayacak ve Galaxy S22 serisi duyurulacak.

Samsung Metaverse ile akıllı telefonları duyuracak!

Samsung NFT Adımıyla Sektöre Giriş Yapıyor

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung, ayrıca üretmiş olduğu TV’lere NFT desteği sağlamaya başlıyor. Bu yıl üreteceği TV modellerinde NFT görüntüleme desteği sağlayacak olan Samsung, sektör adına oldukça sevindirici bir adım atmış oluyor.

Yalnızca görüntüleme desteği değil MicroLed, Neo QLED ve The Frame modellerinden NFT satın alma desteğini de yine Samsung TV kullanıcılarına sunulacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.