Samsung MANA ile anlaşma sağladı

Samsung MANA

Samsung MANA ile anlaşma sağladı

ABONE OL 

Samsung MANA isimli kripto para şirketi ile anlaşma sağladı. Samsung Blockchain şirketleri ile son zamanlarda bir hayli aktif olarak iş birliklerine girişmeye başladı. Decentraland şirketinin kripto parası MANA bu anlaşma sonrası fiyat artışı yaşadı.

Samsung’un Blockchain şirketleri ile yaptığı anlaşmalara bir yenisi eklendi. Decentraland şirketi ile anlaşma sağlayan Samsung MANA isimli kripto parayı Samsung Blockchain Wallet‘a ekledi.

Akıllı telefonlarda yer alan NFT’lerin güvenli bir şekilde muhafaza edilip korunmasını sağlayacak olan MANA token’lar Samsung Blockhain ağına entegre edildi. NFT’ler Blockchain ağlarında doğrulanabilirlik ve sahipliği kanıtlama amacıyla kullanılmaktadır.

Samsung MANA

MANA Fiyatı Yükseldi

Anlaşma öncesinde 0.040 dolar fiyatıyla alıcı bulan MANA, anlaşmanın ardından 0.052 dolara kadar yükseldi. Yüzde 30 oranında bir artış sağlayan bu anlaşma ile birlikte MANA yatırımcıları bir hayli sevinçli. Yalnızca MANA değil daha önceden Samsung Blockchain ağına Tron, Klaytn, Theta, Enjin gibi kripto paralar eklenmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir