Samsung Galaxy Unpacked 2021 tarihi netleşti!

Galaxy Unpacked 2021

Samsung Galaxy Unpacked 2021 tarihi netleşti!

ABONE OL 

Samsung, geçtiğimiz yıl 11 Ağustos tarihinde yeni cihazlarını duyurmuştu. Bu yılda aynı tarihte merakla beklenen akıllı telefonlarını, akıllı saatlerini ve kablosuz kulaklık modellerini duyuracak.

Galaxy Unpacked 2021 Etkinliğinde Yeni Cihazlar Duyuracak

Samsung bu yıl yine birden fazla cihaz duyurmaya hazırlanıyor. Samsung ürünleri hakkında yaptığı sızıntılar ile isminden söz ettiren Evan Bass, yaptığı yeni paylaşım ile Samsung Unpacked 2021 etkinliğinin 11 Ağustos tarihinde gerçekleşeceğini açıkladı.

Samsung, Unpacked 2021 etkinliğinde Galaxy Z Flip3, Galaxy Z Fold3, Galaxy Watch4, Galaxy Watch4 Classics ve Galaxy Buds2 modellerini duyuracak.

Samsung Galaxy Z Fold3 Özellikleri

Samsung Galaxy Z Fold3 TENAA’de görüntülendi. SM-F9260 model numarasıyla karşımıza çıkacak olan Galaxy Z Fold3‘ün tasarımı da daha önce ortaya çıkmıştı. 91Mobiles tarafından paylaşılan tasarımda dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Samsung Galaxy Z Fold3 – Samsung Galaxy Unpacked 2021 tarihi netleşti!

Galaxy Z Fold2 modeline göre biraz daha kalın olduğu görünen akıllı telefonun 4.500 mAh batarya, Android 11 işletim sistemi ve 12 GB RAM ile kutusundan çıkması bekleniyor. Ayrıca Galaxy Z Fold3 modeli gücünü Snapdragon 888‘den alacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.