Honor Magic 3 serisinin fiyatları ortaya çıktı

Honor Magic 3 serisinin fiyatları

Honor Magic 3 serisinin fiyatları ortaya çıktı

ABONE OL 

Honor yakında Magic 3 isimli bir seri ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Akıllı telefon serisi ile ilgili ortaya çıkan fiyat sızıntıları ise dikkatleri üzerine çekti.

İşte Honor Magic 3 Serisinin Fiyatları!

12 Ağustos tarihinde düzenlenecek lansman ile karşımıza çıkacak olan Honor Magic 3 serisinin fiyatları ortaya çıktı. Magic 3 ve Magic 3 Pro modellerinden oluşacak olan serinin gücünü Snapdragon 888+‘dan alması bekleniyor. Magic 3 modelinin 66W hızlı şarj, Magic 3 Pro modelinin ekran altı ön kameraya ve 100W hızlı şarj desteği ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu hızlı şarj desteğinin 50W hızlı şarj desteği kablosuz olarak sunulacak.

Honor Magic 3 serisinin fiyatları ortaya çıktı

Magic 3 modelinin 617 dolar (5.260 TL + vergiler) fiyat etiketiyle, Magic 3 Pro modelinin ise 772 dolar (6.580 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor.

Honor 50 Serisi Büyük Gelir Sağlamıştı

Honor, 17 Haziran tarihinde Honor 50 serisini duyurmuştu. Honor 50 ve Honor 50 Pro modelleri satışa çıktığı ilk dakikada şirkete 77 milyon dolar gelir sağladı. Daha öncede diğer akıllı telefon üreten şirketler benzer satışlar gerçekleştirmişti.

Akıllı telefonların duyurulduğu lansmanda Honor 50’nin 422 dolar (3.640 TL + vergiler) fiyat etiketiyle, Honor 50 Pro’nun 578 dolar (4.985 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulacağı açıklanmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.