Samsung Galaxy S23 tasarımı gözler önünde!

Galaxy S23 serisinin işlemcisi

Samsung Galaxy S23 tasarımı gözler önünde!

ABONE OL 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yakında Galaxy S23 serisi ile karşımıza çıkacak. Akıllı telefona dair bugüne kadar ortaya çıkan sızıntılara şimdi de akıllı telefon kılıfı eklendi. Bu da bizlere tasarımı doğrudan gösteriyor.

Galaxy S23 Tasarımı da Karşımızda

iPhone 14 duyurulduktan sonra akıllı telefonları yakından takip edenler Galaxy S23 serisini beklemeye başladı. Bugüne kadar karşımıza fiyat ve özellik sızıntılarıyla karşımıza çıkan Galaxy S23 serisi şimdi de tasarım sızıntıyla karşımızda. Akıllı telefonların tasarımları çoğu zaman kılıf sızıntılarıyla öğreniliyor.

Galaxy S23 serisi de benzer bir yöntemle tasarımıyla karşımıza çıktı.

Samsung Galaxy S23 tasarımı gözler önünde!

Galaxy S23 Serisi Sızıntıları Gelmeye Devam Ediyor

Samsung’un amiral gemisi serisi olan S serisinin yeni üyeleri merakla bekleniyor. Galaxy S22 serisinin Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisiyle ortaya koyduğu performans gözleri doldurmuştu. Seri beklenirken Ming-Chi Kuo, serisinin işlemci modeli hakkında bir sızıntıdan bahsetti.

Kuo’ya göre Galaxy S23 serisinde Qualcomm tarafından üretilen işlemci kullanılacak. Bilindiği gibi Snapdragon işlemcileri Qualcomm tarafından üretiliyor. İşlemci modeli hakkında henüz bir bilgi yok ancak SM8550 seri numaralı Snapdragon işlemcisi seriye güç verecek.

5G desteği sağlayacak olan işlemcinin yüksek performans desteğinin yanında güç verimliliği de sağlayacak. Ayrıca seride yalnızca Snapdragon işlemcisinin yer alması bekleniyor. Daha önceki modellerde iki farklı işlemciye sahip versiyonlar üretiliyordu ve Samsung tarafından üretilen Exynos versiyonlu modeller de satışa sunuluyordu. Samsung buna da son vererek yalnızca Snapdragon işlemcili modelleri satışa sunacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir