Samsung Galaxy S23 fiyatı sızdırıldı!

Galaxy S23 fiyatı

Samsung Galaxy S23 fiyatı sızdırıldı!

ABONE OL 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy S23 serisi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu serinin fiyatı merakla beklenirken sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Galaxy S23 Fiyatı Sızıntısı

Gücünü Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon işlemci modelinden alacak olan Galaxy S23 serisinin fiyatı akıllı telefon hayranları tarafından merakla bekleniyordu. İddialara göre Galaxy S23 serisinin maliyetleri Galaxy S22 serisiyle büyük benzerlik gösterecek. Bu da Galaxy S23 serisinin fiyatlarının şu seviyelerde olacağı anlamına geliyor:

  • Galaxy S23 – 799 dolar (13.800 TL + vergiler)
  • Galaxy S23 Plus – 999 dolar (17.255 TL + vergiler)
  • Galaxy S23 Ultra – 1.199 dolar (20.710 TL + vergiler)
Samsung Galaxy S23 fiyatı sızdırıldı!

Galaxy S23 Serisi Sızıntıları Gelmeye Devam Ediyor

Samsung’un amiral gemisi serisi olan S serisinin yeni üyeleri merakla bekleniyor. Galaxy S22 serisinin Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisiyle ortaya koyduğu performans gözleri doldurmuştu. Seri beklenirken Ming-Chi Kuo, serisinin işlemci modeli hakkında bir sızıntıdan bahsetti.

Kuo’ya göre Galaxy S23 serisinde Qualcomm tarafından üretilen işlemci kullanılacak. Bilindiği gibi Snapdragon işlemcileri Qualcomm tarafından üretiliyor. İşlemci modeli hakkında henüz bir bilgi yok ancak SM8550 seri numaralı Snapdragon işlemcisi seriye güç verecek.

5G desteği sağlayacak olan işlemcinin yüksek performans desteğinin yanında güç verimliliği de sağlayacak. Ayrıca seride yalnızca Snapdragon işlemcisinin yer alması bekleniyor. Daha önceki modellerde iki farklı işlemciye sahip versiyonlar üretiliyordu ve Samsung tarafından üretilen Exynos versiyonlu modeller de satışa sunuluyordu. Samsung buna da son vererek yalnızca Snapdragon işlemcili modelleri satışa sunacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir