Samsung Galaxy S22 Plus kamera detayları göründü!

Galaxy S22 Plus kamera

Samsung Galaxy S22 Plus kamera detayları göründü!

ABONE OL 

Samsung, Galaxy S22 Plus modelinin kamera detayları göründü. Twitter’da Tron isimli bir kullanıcı tarafından paylaşılan kamera detayları dikkat çekti.

İşte Galaxy S22 Plus Kamera Detayları!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung bu sene Note serisi duyurmamıştı. Gözler ise şimdilerde Galaxy S22 serisine çevrildi. Daha önce serinin Galaxy S22 Ultra modelinin hızlı şarj kapasitesi ortaya çıkmıştı. Şimdi Galaxy S22 Plus modelinin kamera detayları göründü.

50 megapiksel geniş açı, 12 megapiksel ultra geniş açı ve 10 megapiksel telefoto kamerasının oluşturduğu üçlü kamera yerleşimi ile karşımıza çıkmasına kesin gözle bakılıyor

Samsung Galaxy S22 Plus kamera detayları göründü!

Galaxy S22 Ultra Hızlı Şarj Kapasitesi Görünmüştü

Samsung önümüzdeki yıl Galaxy S22 serisini duyuracak. Serinin en güçlü modeli Galaxy S22 Ultra modeline dair hızlı şarj sızıntısı da şimdiden görünmeye başladı. Ice universe tarafından yapılan açıklamaya göre Galaxy S22 Ultra modeli 45W hızlı şarj desteğiyle karşımıza çıkacak.

Bu hızlı şarj desteği rakibi Xiaomi’nin gerisinde kalsa da oldukça yüksek bir seviye olarak kabul ediliyor.

Samsung ile ilgili yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlayan IceUniverse, Galaxy S22 Ultra modelinin 200 megapiksel ana kamera ile değil 108 megapiksel ana kamera ile kutusundan çıkacağını iddia etti. Güney Kore merkezli teknoloji devinin Galaxy S22 Ultra modelinin arka kısmında 108MP ISOCELL HM3 sensörüne yer vermesi bekleniyor.

Daha önceki sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış olan FrontTron isimli Twitter kullanıcısı, Galaxy S22‘ye ait olduğunu söylediği özelliklerden bahsetti. Bu sızıntıya göre Galaxy S22, 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 3x zoom yapabilen 12 megapiksel telefoto kamerasıyla kutusundan çıkacak. Daha öncede LetsGoDigital tarafından Galaxy S22 konsept tasarımları paylaşılmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.