Samsung Galaxy S21 serisi tanıtım tarihi ortaya çıktı

 Samsung Galaxy S21 serisi tanıtım tarihi ortaya çıktı

Merakla beklenen Galaxy S21 serisi tanıtım tarihi ortaya çıktı. Samsung Galaxy S21 serisinin 14 Ocak‘ta düzenlenmesi beklenen Unpacked 2021 etkinliğinde duyurulması bekleniyor. Özellikleri ve tasarımları sızdırılan serinin en ince ayrıntısına kadar detayları gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Son olarak iddialara göre Samsung bazı pazarlarda kutu içerisine adaptör eklemeyecek. Tıpkı Apple gibi ayrıca adaptör satışı gerçekleştirecek.

Galaxy S21 Serisi Tanıtım Tarihinin Ardından Son Detaylar!

Gelen son sızıntılara göre Samsung Galaxy S21 Ultra, S-Pen seçeneği sunacak tek model olacak. Ancak kalem desteği bulunacak akıllı telefonda kalemi koymak için bir bölme yer almayacak. Note serisi dışında akıllı kalem desteği bulunmayan Samsung ilk defa Galaxy S21 Ultra’ya kalem desteği sağlayacak. Samsung Galaxy S21 Ultra kullanıcılarının kalemi yanlarında taşımaları için üretilmiş özel bir kılıfı satın almalara gerekecek.

Samsung Galaxy S21 Ultra

Galaxy S21 serisinin tüm üyelerine özel bir hayli fazla kılıf satışı gerçekleştirilecek. Ayrıca Samsung bazı pazarlarda kutu içerisinde şarj adaptörü vermeyecek. Apple‘ın hayata geçirmiş olduğu hamlenin aynısını Güney Koreli teknoloji devi de uygulayacak. Adaptör vermeyecek olan Samsung, 30W gücünde adaptör satışı başlatacak. Apple da aynı yolu izlemiş ve 20W gücünde yeni bir adaptör satışa sunmuştu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir