Redmi K40 ve Redmi K40 Pro tanıtım tarihleri ortaya çıktı

Redmi K40

Redmi K40 ve Redmi K40 Pro tanıtım tarihleri ortaya çıktı

ABONE OL 

Xiaomi‘nin alt markası olarak faaliyetlerini sürdüren Redmi, yeni akıllı telefonlarını aynı tarihte duyurmayacak. Aynı seri içerisinde yer alan Redmi K40 ve Redmi K40 Pro farklı tarihlerde karşımıza çıkacak.

Redmi K40 ve Redmi K40 Pro Tanıtım Tarihleri!

Uygun fiyatlı akıllı telefonlarla isminden söz ettiren Redmi, yeni uygun fiyatlı akıllı telefonlar için çalışmalarını sürdürüyor. Karşımıza Redmi K40 ve Redmi K40 Pro modelleriyle çıkmaya hazırlanan Xiaomi, aralık ayında K40 modelini duyuracak. Normalde aynı seri içerisinde yer alan akıllı telefonlar aynı tarihte duyurulur. Ancak Xiaomi biraz farklılığa giderek Snapdragon 888‘den gücünü alacak K40 Pro modelini Mart 2021 tarihinde duyurmaya hazırlanıyor.

Redmi K30

Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, yaptığı son açıklama da Redmi amiral gemisi modelinde Snapdragon 888 işlemcisinin yer alacağını duyurmuştu. Bu amiral gemisi modelinin K40 Pro olduğu düşünülüyor.

Redmi Note 9 Serisi 1 Milyon Barajını Aştı

Xiaomi, Redmi Note 9 serisini güncelledi ve iki modeline 5G desteği sağlayarak Çin’de yeniden satışa sundu. Redmi Note 9 serisi satışa sunulduktan birkaç saat sonra 300 binden fazla satmıştı. Çin mikroblog sitesi Weibo üzerinden açıklama yapan Redmi, tanıtıldığı günden bu yana 13 gün geçen akıllı telefon serisinin 1 milyon adet satarak bir satış başarısı göstediğini açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.