Samsung Galaxy S21 serisi ekran tasarımları ortaya çıktı

 Samsung Galaxy S21 serisi ekran tasarımları ortaya çıktı

2021 yaklaştıkça merakla beklenen akıllı telefonlara dair yeni sızıntılar ortaya çıkıyor. Bugüne kadar hakkında onlarca sızıntı çıkan Galaxy S21 serisinin ekran tasarımları ortaya çıktı. Üç akıllı telefondan olacak serinin ekranları yan yana geldi. Bunun dışında LetsGoDigital ise akıllı telefonların tasarımlarını gösteren bir paylaşımda bulundu.

İşte Samsung Galaxy S21 Serisi Ekran Tasarımları

Yine Ice Universe tarafından paylaşılan akıllı telefonların ekranını tasarımını gösteren sızıntılardan da görüldüğü gibi ekranlarda herhangi bir ön kamera bölümü bulunmuyor. Galaxy S21 6.3 inç, Galaxy S21 Plus 6.7 inç, Galaxy S21 Ultra 6.9 inç ekranla karşımıza çıkacak.

Galaxy S21 serisi ekran tasarımları

Sakitech‘ isimli Twitter kullanıcı tarafından paylaşılan görüntü ile Galaxy S21 Ultra ve Galaxy S21 Plus modellerinin arka kamera tasarımları ortaya çıktı. Arka kasa tasarımı da görülen akıllı telefonların mat bir yapıyla karşımıza çıkacağı görünüyor.

Ayrıca Galaxy S21 serisi hakkında bir yeni iddia daha söz konusu. Bu iddiaya göre Galaxy S21 serisinin kutusunda tıpkı iPhone 12 serisinde olduğu gibi şarj adaptörü çıkmayacak. Apple’ı eleştiren Samsung, bu konuda rakibi gibi davranmayı seçebilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir