Samsung Galaxy S21 Geekbench testinden geçti!

 Samsung Galaxy S21 Geekbench testinden geçti!

Samsung‘un yakın zamanda duyurmayı planladığı Galaxy S21 serisine dair detaylar çıkmaya dveam ediyor. Serinin ilk ve giriş üyesi olan Galaxy S21’in Geekbench testi ortaya çıktı. Bu teste göre Galaxy S21, Snapdragon 888‘den gücünü alacak ve 8 GB RAM‘e sahip olacak.

Samsung Galaxy S21 Geekbench Testi Detayları

Samsung Galaxy S21, Geekbench testinden geçti. Bu testten geçmesiyle birlikte bazı özellikleri kesinleşmiş oldu. Bu özellikler arasında Snapdragon 888 işlemci, 8 GB RAM ve Android 11 işletim sistemi bulunuyor. Galaxy S21’in model numarasının SM-G991U olduğu da ortaya çıkmış oldu. Bundan önce gelen sızıntılarda Galaxy S21 serisinin Snapdragon 875‘den gücünü alması bekleniyordu. Ancak 1 Aralık tarihinde Qualcomm etkinliğinde duyurulan Snapdragon 888‘in akıllı telefon serisine güç vereceği kesinleşmiş oldu.

Testin sonuçlarından çok akıllı telefonların özelliklerine dikkat etmek gerekiyor. Uzun bir süredir hakkında sızıntılar ve söylentiler bulunan Galaxy S21‘e dair detayların ortaya çıkması Samsung hayranlarını sevindiriyor. Akıllı telefon serisinin karşımıza çıkacağı tarih olarak ise ocak ayı gösteriliyor. Galaxy S21 Plus veya Galaxy S30 Plus olduğu iddia edilen akıllı telefona dair konsept tasarım videosu da YouTube‘da paylaşıldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir