Samsung Galaxy S21 FE resmen göründü!

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE resmen göründü!

ABONE OL 

Samsung‘un en merak edilen akıllı telefonlarından olan Galaxy S21 FE modeli resmen göründü. Akıllı telefonun karşımıza çıkacağı tarih hakkında da yeni iddialar bulunuyor.

Samsung Galaxy S21 FE Canlı Kanlı Göründü

Samsung, akıllı telefon pazarındaki hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor. Note serisini bu yıl içerisinde duyurmayan Güney Kore merkezli teknoloji devi, Galaxy S21 FE modeli üzerinde çalışıyor. Daha önce de sızıntılarıyla karşımıza çıkan Galaxy S21 FE modelinin canlı kanlı görüntüleri ortaya çıktı.

Bu görüntüleri Twitter hesabından paylaşan Abhishek Soni‘nin notlarına göre akıllı telefonun arka kasası plastik. Ayrıca akıllı telefonun 120 Hz ekran yenileme hızıyla karşımıza çıkacağı da notlar arasında yer alıyor. Notlar arasında en dikkat çekici detay akıllı telefon üzerinde jack girişinin bulunmayacağı oldu.

Samsung Galaxy S21 FE resmen göründü!

Galaxy S21 FE Özellikleri de Görünmüştü!

Samsung, geçtiğimiz günlerde ”Galaxy S21 FE duyurulmayacak mı?” soruları cevap olarak ”Henüz belirli olan bir şey yok” yanıtını vermişti. Bu da beklentileri yeniden arttırmıştı. Şimdi TENAA listesinde S21 FE modelinin özellikleri göründü.

Bu listeye göre S21 FE modeli 6.4 inç Full HD+ bir ekran ve üzerinde 12 megapiksel ön kamera ile karşımıza çıkacak. Arka kısmında 32 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 8 megapiksel telefoto kamerasının oluşturduğu üçlü kamera yerleşimi yer alacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir