Samsung Galaxy Note 20 serisinin fiyatı sızdırıldı

 Samsung Galaxy Note 20 serisinin fiyatı sızdırıldı

Samsung’un 5 Ağustos tarihinde küresel bir tanıtımda ortaya çıkaracağı Galaxy Note 20 serisinin fiyatı konusunda ortaya yeni bir bilgi çıktı.

Cihazlar hakkında daha önce de ortaya bazı bilgiler atılmıştı ve bu bilgilerin bir kısmının gerçekliği kanıtlanmıştı. Bu bilgilere göre Galaxy Note 20 modeli 4.300 mAh bataryaya, Galaxy Note 20 Ultra ise 4.500 mAh bataryaya sahip olacaktı. 3C kayıtlarına göre ise telefonlar 25W kablolu hızlı şarj desteği sunacaktı. Bu bilgilere göre akıllı telefonlar batarya ve hızlı şarj konusunda yeni çıkan amiral gemisi akıllı telefonlara göre biraz sınıfta kalacaktı. Çünkü şirketler yeni ve iddialı akıllı telefonlarında artık 65W hızlı şarj sistemlerini bile kullanmaya başladı.

Samsung Galaxy Note 20 serisinin fiyatı sızdırıldı

Yeni akıllı telefon serisi için Yunanistan kaynaklı bir merkezden fiyatlar sızdırılmıştı ve fiyatlar Yunanistan özelinde fazlasıyla yüksek bulunmuştu. Kaynağa göre Yunanistan’da Galaxy Note 20 1.249 euro, Galaxy Note 20 Ultra ise 1.499 euro fiyat etiketine sahip olacaktı.

Şimdi de bilgileri oldukça güvenilir olan Ice Universe, duyumlarına göre tahmini bir fiyat paylaşımı yaptı. Ice Universe şirketine göre Galaxy Note 20 999 dolar, Note 20 Ultra ise 1.299 dolar fiyata sahip olacak. Bu fiyatlar gerçekse ya da gerçeğe yakınsa yeni çıkacak akıllı telefonların ülkemizde satışının 10 bin TL fiyatının üzerinde olması kimseyi şaşırtmaz ancak değer mi bunu telefonlar tanıtılmadan bilemeyiz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Baran Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir