Samsung Galaxy M33 5G özellikleri göründü

Samsung Galaxy M33 5G

Samsung Galaxy M33 5G özellikleri göründü

ABONE OL 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un yakında Galaxy M33 5G isimli akıllı telefonla karşımıza çıkması bekleniyordu. Akıllı telefonun özellikleri de Geekbench’de göründü.

Samsung Galaxy M33 5G Özellikleri Karşımızda!

Samsung, 5G destekli akıllı telefonlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Galaxy M33 5G isimli akıllı telefonun duyurulacağı tarih henüz bilinmiyor ancak özelliklerinin bir kısmı Geekbench‘te göründü. SM-M336BN koduyla Geekbench’te görünen Galaxy M33 5G modeli 6 GB RAM, 6.000 mAh batarya ve Android 12 işletim sistemiyle karşımıza çıkacak. Akıllı telefon gücünü Exynos 1200‘den alacak.

Geekbench 5 testinde görünen akıllı telefon tek çekirdekli testten 726 puan, çok çekirdekli testten 1.830 puan aldı.

Samsung Galaxy M33 5G özellikleri göründü

Samsung Galaxy A53 Yakında Karşımızda Olacak

Samsung akıllı telefon üretirken aynı model için iki farklı işlemci kullanabiliyor. Örneğin Galaxy S20 FE modelinin hem Snapdragon hem de Exynos işlemcili versiyonları bulunuyor. Bu işlemci farklılığı ile üretilen modelleri farklı pazarlarda değerlendiren Samsung, benzer bir adım daha atmaya hazırlanıyor.

Bu adımında Galaxy A53 modeli Snapdragon ve Exynos olmak üzere iki farklı işlemci modeli ile karşımıza çıkacak. Exynos işlemcili modelin ABD’de satılması ihtimaller arasında yer alıyor. Samsung Galaxy A53 modelinin 5.000 mAh batarya ve 64 megapiksel ana kameradan oluşan üçlü kamera yerleşimi ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.