Samsung Galaxy Fold 2 konsept tasarımı (Video)

Samsung Galaxy Fold 2 konsept tasarımı (Video)

ABONE OL 

Samsung amiral gemisi akıllı telefonları üretmeye devam ediyor. Bu akıllı telefonları daha piyasaya sürülmeden konsept tasarımı gerçekleştirildi. TechConfigurations isimli Youtube kanalından paylaşılan video Samsung Galaxy Fold 2 için farklı bir bakış açısı sunuyor.

Tasarımda Bahsedilen Samsung Galaxy Fold 2 Özellikleri

Tıpkı serinin ilk telefonu gibi yatay bir şekilde katlanan Galaxy Fold 2‘un kameralarının telefonun üst kısmında değil de yan kısmında olduğu görünüyor. 3 farklı ekranın yer aldığı akıllı telefonda kameralar kendini gizleyebilecek. 108 megapiksel, 20 megapiksel ve 12 megapiksel olması beklenen 3 farklı kamerasının olduğu tasarımda görünüyor.

Bir tableti anımsatan tasarımda ekranlar açıldığında bir tablet, kapandığında ise akıllı telefon olarak kullanma imkanı tanıyor. 3 farklı ekranın en küçüğü yalnızca bildirimler için kullanılıyor. Ayrıca başka işlevlere de sahip olabileceği belirtiliyor.

Samsung Galaxy Fold 2

Bu tasarımda ilk ekran 8 inç OLED, ikinci ekran ise 6.6 inç OLED, üçüncü ekran ise 0.8 inç mini OLED ekran olarak karşımıza çıkabilir. Gücünü Snapdragon 865’den alması beklenen akıllı telefonun 12 GB RAM ve 512 GB depolama kapasitesi olabileceğinden bahsediliyor.

5G desteği sunması beklenen Galaxy Fold 2 ayrıca 7.000 mAh batarya ile üretilebilir. Ekranları bir laptop ve klavyesi olarak kullanılabiliyor.

Bahsedilen özelliklerin hepsi konsept tasarımda yer almaktadır. Gerçeği yansıtmamaktadır.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.