Samsung Galaxy F62 özellikleri sızdırıldı

 Samsung Galaxy F62 özellikleri sızdırıldı

Birkaç aydır ismini sık sık duyduğumuz Galaxy F62 isimli akıllı telefona dair yeni sızıntılar ortaya çıktı. Daha önceki sızıntılarda tasarımıyla karşımıza çıkan Galaxy F62 şimdi de özellikleriyle karşımıza çıktı.

Samsung Galaxy F62 Muhtemel Özellikleri

6.7 inç ekrana sahip olması beklenen akıllı telefon gücünü Exynos 9825‘ten alacak. 7.000 mAh bataryasıyla kutusundan çıkacak akıllı telefon F serisinin 2. modeli olacak. Geekbench testinde ortaya çıkan bir diğer detay ise akıllı telefonun SM-E625F model numaralı olacağı oldu.

Samsung Galaxy F62

8 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesine sahip olmasına kesin gözüyle bakılan model Android 11 ve One UI 3.1 kullanıcı arayüzüne sahip olarak karşımıza çıkacak. Ön kısmında 32 megapiksel arka kısmında ise 64 megapiksel ana kameranın yer alması da pek muhtemel görünüyor.

Samsung 2020 Yılı Son Çeyrek Raporu Yayınladı

Apple’ın 111.44 milyar dolar gelir ve 28.6 milyar dolar kâr açıkladığı dönemde Samsung, 55 milyar dolar gelir ve 8.1 milyar dolar kâr açıkladı. Gelir anlamında en yakın rakibinin bir hayli gerisinde kalan Samsung aradaki farklı Galaxy S21 serisi ile kapatmayı planlıyor.

Samsung 2021 yılının ilk çeyrek verileriyle birlikte aradaki farklı az da olsa kapatmak istiyor. 2020 yılında ise toplamda 212 milyar dolar gelir ve 32 milyar dolar gelir elde ettiğini açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir