Battlefield 6 çıkış tarihi yüzleri güldürdü

Battlefield 6 çıkış tarihi yüzleri güldürdü

Battlefield 6 çıkış tarihi yüzleri güldürdü

ABONE OL 

Electronic Arts şirketinin en popüler serilerinden biri olan Battlefield’ın yakın bir zamanda çıkması beklenen oyunu Battlefield 6 çıkış tarihi, beklenen tarihten çok daha çabuk gelecek. Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson, yeni oyunun tanıtım tarihiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Battlefield 6 Çıkış Tarihi Yüzleri Güldürdü

CEO Andrew Wilson oyunun çıkış tarihiyle ilgili, “Önümüzdeki aylarda, topyekün askeri savaşa dönüşün olacağı bir sonraki Battlefield oyunu da dahil olmak üzere planlarımız hakkında daha çok şey paylaşmayı dört gözle bekliyoruz. Oyun, her zamankinden daha fazla oyuncu sayısıyla devasa savaşları hayata geçirmek için yeni nesil platformların gücünden tam olarak yararlanıyor. Eşi görülmemiş ölçekte haritaların yer aldığı bir sonraki Battlefield sürümü, serinin bilindiği tüm yıkımı, araçları ve silahları alıp başka bir seviyeye taşıyor. Oyunu baharda ortaya çıkaracak ve 2021 yılının tatil sezonunda oyuncularımız için belirleyici bir Battlefield deneyimi sunacağız.” açıklamalarında bulundu.

Açıklamalara göre oyun 2-3 ay içinde tanıtılacak ve yazın kullanıcılara sunulmuş olacak.

Battlefield 6 Hakkında Yeni Bilgiler Çıktı

Oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerinde yalnızca bazı grafiksel indirmeler ve sınırlı yıkımla 32v32 oyun moduna sahip olacağı belirtildi, oyunda ayrıca battle royale modu gibi 128 kişiye kadar destekleyen büyük ölçekli bir mod olacak, şirket, Call of Duty serisinin Warzone’da yakaladığı başarıdan esinlenip çok daha iyi bir deneyim sunmak istiyor.

Ayrıca oyunun eski sürüm oyun konsollarıyla yeni sürüm oyun konsolları arasında şöyle bir fark bulunuyor; PS4 ve Xbox One sürümleri tamamen farklı bir stüdyo ya da geliştirici stüdyonun farklı bir birimi tarafından geliştiriliyor.

Oyunun Battlefield 3’ten de büyük ölçüde ilham aldığı belirtilirken isim olarak yalnızca “Battlefield” kullanılacağı belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir