Samsung Galaxy F12 özellikleri Geekbench’te görüldü!

 Samsung Galaxy F12 özellikleri Geekbench’te görüldü!

Samsung yakın zamanda Galaxy F12 isimli model ile karşımıza çıkacak. Akıllı telefonun özellikleri ise Geekbench listesinde göründü. Tasarımı da sızdırılan akıllı telefonun tüm detaylarına hep birlikte göz atacağız.

Samsung Galaxy F12 Özellikleri!

Yarın Hindistan’da düzenlenecek etkinlik ile duyurulacak olan akıllı telefonun özellikleri Geekbench listesinde göründü. SM-G127G model numarasına sahip olan akıllı telefon 4 GB RAM, Android 11 işletim sistemi, 6.000 mAh batarya, 48 megapiksel ana kameradan oluşan dörtlü kamera yerleşimi, 6.5 inç HD+ ekran ve 90 Hz ekran yenileme hızıyla karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy F12 özellikleri Geekbench’te görüldü!

Ayrıca Galaxy F12 gücünü Exynos 850‘den alacak. USB-C portuna sahip olması beklenen akıllı telefonun 3.5 mm kulaklık girişine de sahip olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu Yıl Note Serisi Gelmeyecek!

Samsung CEO’su Dong-jin Koh yaptığı açıklama ile merakla beklenen Galaxy Note serisinin bu yıl tanıtılmayacağını belirtti. Her yılın ikinci yarısında duyurulan Galaxy Note serisinin yeni üyesi bu yıl duyurulmayacak. Bu yılın başında Galaxy S21 serisini duyuran şirket, Note serisine özgü olan kalem desteğini Galaxy S21 serisine de sağlamıştı. Gelen birtakım iddialara göre ise şirket, S Pen desteğini orta segment akıllı telefonlara da sağlayacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir