Samsung Galaxy A70e hakkında sızıntılar ortaya çıktı

Samsung Galaxy A70e hakkında sızıntılar ortaya çıktı

ABONE OL 

Samsung’un Unpacked 2020 etkinliğinden sonra orta segment için yeni bir telefon çıkarmayı planlıyor. Samsung Galaxy A70e hakkında sızıntılar ortaya çıktı. Galaxy A70‘in ardından Galaxy A70s üretilmişti. Şimdi bu serinin en uygun fiyatlı olanı üretilmeye başlanmış. Ortaya çıkan sızıntılara göre kalın çerçeveli bir telefon karşımıza çıkacak. Son yıllarda akıllı telefon üreticileri ekran kasa oranının bir hayli yüksek olduğu modelleri üretiyordu.

Samsung Galaxy A70e hakkında sızıntılar ortaya çıktı

6.1 inç ekrana sahip olması beklenen Galaxy A70e‘nin ayrıca 3 kamerası olacağı da sızıntılar arasında yer alıyor. Telefonun arka kısmında parmak izi okuyucusunun yer alması bekleniyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip olacağı görsellerden anlaşılıyor. Arka kısımda dikey bir şekilde yer alan kamera ile günümüze bir hayli uyumlu olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

Günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlanan Type-C yerine MicroUSB tercih edilmiş olduğu görünüyor. Sim kart girişi solda ses tuşları ise telefonun sağ kısmında yer alıyor. Samsung Galaxy A70e hakkında ortaya çıkan sızıntılar şimdilik bu kadarla kısıtlı. Tanıtılacağı tarih ve fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Orta segment bir telefon olduğu için yakın zamanda resmen tanıtılması bekleniyor.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Türkiye cep telefonuna kaç para harcıyor?

Dünyanın ilk dikey kadrajlı filmi geliyor

Google Stadia için 5 oyun çıkarıyor

“Samsung Galaxy A70e hakkında sızıntılar ortaya çıktı” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir