Samsung Galaxy A54 5G özellikleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy A54 5G özellikleri

Samsung Galaxy A54 5G özellikleri ortaya çıktı!

ABONE OL 

Samsung, yakında Galaxy A54 5G modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonun özellikleri Geekbench’te karşımıza çıktı.

Samsung Galaxy A54 5G Özellikleri Görünmeye Başladı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, akıllı telefonlarına yenisini eklemek için çalışmalarını sürdürüyor. En büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung, 5G destekli Galaxy A54 modelini duyurmaya hazırlanıyor.

Özellikleri Geekbench testinde karşımıza çıkan akıllı telefonun 6 GB RAM, Android 13 işletim sistemi ve Exynos 1280 işlemci modeliyle karşımıza çıkacak. Geekbench’in tek çekirdekli testinden 776 puan alan akıllı telefon, çok çekirdekli testten 2.599 puan aldı.

Samsung Galaxy A54 5G özellikleri ortaya çıktı!

Galaxy S23 Serisi Gümbür Gümbür Geliyor

Samsung, Güney Kore’deki kendi ürettiği Exynos işlemcili Galaxy S modelleri üretiyordu. Bunun dışındaki diğer ülkeler içinse Snapdragon işlemcili modeller üretiyordu. Bu sebepten dolayı Galaxy S serisi modelleri çift işlemci ile karşımıza çıkıyordu.

Ancak son test sonuçlarına göre Galaxy S23 serisi yalnızca Snapdragon işlemci ile karşımıza çıkacak. Geekbench testlerinde Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modellerinin Snapdragon 8 Gen 2 işlemci modeliyle karşımıza çıkacak.

Qualcomm CEO’su da Samsung ile uzun süreli bir anlaşma yaptıklarını duyurdu. Bu da Galaxy S23 serisinin Snapdragon işlemciden gücünü alacağını kanıtlıyor.

Serinin 2023 yılının şubat ayında karşımıza çıkması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir