Samsung Galaxy A53 iki işlemci ile duyurulacak!

Samsung Galaxy A53 iki işlemci ile duyurulacak!

ABONE OL 

Samsung akıllı telefonlarında versiyon farklılığı yapabiliyor. Daha öncede olduğu gibi bu versiyon farklılığını Galaxy A53 modelinde de uygulayacağı ifade ediliyor.

Samsung Galaxy A53 Yakında Karşımızda Olacak

Samsung akıllı telefon üretirken aynı model için iki farklı işlemci kullanabiliyor. Örneğin Galaxy S20 FE modelinin hem Snapdragon hem de Exynos işlemcili versiyonları bulunuyor. Bu işlemci farklılığı ile üretilen modelleri farklı pazarlarda değerlendiren Samsung, benzer bir adım daha atmaya hazırlanıyor.

Bu adımında Galaxy A53 modeli Snapdragon ve Exynos olmak üzere iki farklı işlemci modeli ile karşımıza çıkacak. Exynos işlemcili modelin ABD’de satılması ihtimaller arasında yer alıyor. Samsung Galaxy A53 modelinin 5.000 mAh batarya ve 64 megapiksel ana kameradan oluşan üçlü kamera yerleşimi ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy A53 tasarım sızıntısı

Samsung CES 2022 Tarihini Açıklamıştı

Merakla beklenen Samsung etkinliğinin adı Samsung CES 2022 olarak açıklandı. ”Yarın için birlikte” sloganıyla 4 Ocak tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte Galaxy S21 FE modelinin duyurulması bekleniyor. Bugüne kadar Galaxy S21 FE modeli için defalarca kez sızıntılar ortaya çıkmıştı. Bu etkinlikte karşımıza çıkması pek de sürpriz olmayacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir