Samsung Frame 2020’yi tanıttı

   Samsung Frame 2020’yi tanıttı

  Samsung Frame 2020‘yi tanıttı. Samsung son zamanlarda The Frame 2020 olarak adlandırılan amiral gemisi televizyonunu Hindistan pazarına sürdü.

  Samsung Frame 2020’yi Tanıttı! İşte Özellikleri

  İlk olarak amiral gemisi olan yani Frame 2020‘den bahsedelim. Samsung Frame 2020, televizyon kapalıyken bir sanat eseri gibi görünecek şekilde tasarlandı. Açıldığında ise normal bir televizyondan farkı kalmayacak. Tasarım açısından şirket zarif ve modern bir çerçeve estetiği ile çalıştı. Bu, özellikler ve teknoloji açısından geride kaldığı anlamına gelmiyor. Frame 2020, Quantum Dot teknolojisine sahip bir QLED panel ile birlikte tasarlandı ve pazara sürüldü.

  Televizyonun duvar montajında ​neredeyse hiç boşluk yok yani mümkün olan her izleme açısından tam olarak bir çerçeve gibi görünecek. Buradaki temel özellik sanat çerçevesi olduğundan televizyon sanat koleksiyonunu kütüphanesinden sanat eserlerini çekecek. Bu özelliğin abonelik tabanlı olduğunu ve 3 aylık deneme süresinin keyfini ücretsiz olarak çıkarabileceğinizi belirtmek isteriz. Daha kişisel bir dokunuş sağlamak için listeye kendi koleksiyonunuzu bile ekleyebilirsiniz.

  Çerçevede bulunan sensörler yakında olduğunuzu anlayınca tablo görünümüne geçecek ve siz yokken tamamen kapanacak. Ayrıca zamanı, hava durumunu, haberleri ve daha fazlasını görebilmeniz için bir Ortam moduda bulunacak. Bu özellik aynı zamanda çerçevenizi çevredeki duvarın rengini ve desenini taklit edebilecek.

  Boyutlara gelince, Frame 2020 dört farklı ekran boyutunda geliyor: 50 inç, 55 inç, 65 inç ve 75 inç. Tüm varyantlar 4K çözünürlük desteği ile birlikte gelecek. 

  Samsung Frame 2020’nin Fiyatları

  50 inç için 984 dolar yani 6.746 Türk Lirası, 55 inç için 1076 dolar yani 7.377 Türk Lirası ve 1837 dolar yani 12.594 Türk Lirası olacak. Ne yazık ki, üst düzey varyant için fiyatlandırma bilgisi yok ama üste bulunan fiyatlara bakarsak 75 inç için ortalama olarak 15 bin Türk Lirasına yakın bir fiyatlandırma sunulabilir.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir