SafePal airdrop yüzlerce dolarlık dağıttı!

 SafePal airdrop yüzlerce dolarlık dağıttı!

Binance Launchpad projesi SafePal binlerce kullanıcıya yüzlerce dolarlık airdrop dağıttı. SafePal uygulamasında yer alan görevleri yapan kullanıcılara SFP veren SafePal, 8 Ocak tarihinde Binance’de listelendi.

SafePal Airdrop Yüzlerce Dolar Dağıttı!

8 Ocak TSİ 16:00’da listelenen SFP, 0.10 dolar fiyatıyla işleme açıldı ve kısa süre içerisinde 1.90 dolara kadar yükseldi. Ardından yükseliş sürdü ve dün fiyat 4.45 dolara kadar yükseldi. SafePal cüzdan uygulamasındaki Twitter ve Telegram görevlerini yapan kullanıcılara SFP dağıtıldı. Binance’de listelenmesinin ardından birçok kullanıcı yüzlerce doların sahibi oldu.

Görevlere göre değişik miktarlarda SFP toplayan kullanıcıların en yüksek fiyattan SFP sattıkları düşünülürse en az 200 dolarlık bir gelir elde etmiş oldular.

SafePal yüzlerce dolarlık airdrop dağıttı!

Binlerce Dolarlık 1inch Airdrop Gerçekleştirilmişti!

1inch Exchange, eylül ayından daha önce borsada işlem yapmış kullanıcılarına yaptıkları işlemler oranında 1inch token dağıtmıştı.

Eylül ayından önce 1inch Exchange isimli kripto para borsasında işlem yapmış kullanıcıların borsaya giriş yaparak almaya hak ettikleri airdrop’u ‘Claim‘ yapması gerekiyordu. Her kullanıcıya ortalama olarak 2.000 adet 1inch token gönderilmişti. 2.000 adet 1inch token ise şu an yaklaşık 5.200 dolara (yaklaşık 40 bin TL) karşılık geliyordu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir