Monobank kurucu ortağı: Bitcoin 100 bin doları aşacak

 Monobank kurucu ortağı: Bitcoin 100 bin doları aşacak

Ukrayna’da faaliyet gösteren Monobank‘ın kurucu ortağı Oleg Gorokhovsky Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu. Kişisel olarak da Bitcoin’e yatırım yapan Oleg Gorokhovsky, Bitcoin fiyatının kalıcı olacağını ve daha fazla yükseleceğini ifade etti.

”Bitcoin 100 bin doları aşacak”

Monobank‘ın kurucu ortağı Oleg Gorokhovsky, Bitcoin hakkında yaptığı açıklamada yükselen Bitcoin fiyatının kalıcı olacağını ve ardından 100 bin doları aşacağını ifade etti. Tesla’nın Bitcoin satın alması sayesinde fiyatın bu seviyelerde kalıcı olmasını beklediğini belirtti.

Önümüzdeki yıl içerisinde Bitcoin fiyatının 100 bin doları aşacağını ifade eden Gorokhovsky, bu tahminini iyimser olarak açıkladı. Kurucusu olduğu Monobank, Ukrayna’nın kripto para dostu bankası olarak biliniyor.

Bitcoin rekor
”Bitcoin 100 bin doları aşacak”

Tesla Bitcoin Satın Aldı!

Tesla yaptığı resmi açıklama ile 1.5 milyar dolar değerinde Bitcoin aldığını açıkladı. Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile paylaşılan raporda sahip olunan şirket portföyünün çeşitlendirilmesi amacıyla Bitcoin alındığı ifade edildi. Ayrıca Tesla’nın yakın zamanda Bitcoin ile ödeme kabul edeceği de raporda yer aldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir