Rusya Blockchain çalışmalarını tamamladı

Rusya Blockchain çalışmalarını tamamladı

ABONE OL 

Ülkelerin Blockchain teknolojisine verdikleri önem artarken Blockchain’e yapılan yatırımlarda artıyor. Bitcoin ile hayatımıza giren Blockchain teknolojisi, yeni kripto paraların ortaya çıkmasına da zemin hazırlamıştır. Son olarak geçtiğimiz yılın sonlarında Rusya Blockchain çalışmalarına başlamıştı. Yapılan açıklamaya göre Rusya Blockchain çalışmalarını tamamladı.

Rusya’nın Blockchain teknolojisine yönelik çalışma yapmasının birkaç sebebi bulunuyor. Bunlar; belirli hizmetleri, mülkleri ve menkul kıymetlerinin dijitalleşmesi olarak biliniyor. Rusya dijitalleşen dünyanın öne çıkan aktörlerinden olmak istiyor. Bu çalışmaların başarıyla tamamlanması da kullanılmaya hazır olduğu anlamına gelmekte. Konu ile ilgili açıklama Rusya Merkez Bankası Finansal Teknolojiler Müdürü Ivan Bank‘ten geldi:

“Bu şu ana dek yapılmış en büyük testlerden biriydi. Yeni iş modelini ve bunun piyasayı nasıl etkileyeceğini detaylı bir şekilde inceledik. Bu projenin önemli unsurlarından biri hibrit token’lardı. Bu token’lar hem şirketlerin ve müşterilerin taleplerine göre şekillendirilebiliyor hem de yatırım çekmek için kullanılabiliyorlar.” 

Rusya Blockchain çalışmalarını tamamladı. Teknolojinin kullanıma hazır olduğu, kullanılması için yasalaşması gereken bir çalışma olduğu da yapılan açıklamalarda belirtildi.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Bitcoin neden bu kadar popülerleşti?

En büyük 10 kripto para – 16 Şubat 2020

Ripple’ın ağı genişlemeye devam ediyor

 

“Rusya Blockchain çalışmalarını tamamladı” için 0 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir